استاندار قزوین و مسئولین صمت و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی از شرکت صنعت تهویه زاگرس در شهرک صنعتی لیا بازدید کردند

استاندار قزوین امروز چهارشنبه ۰۰/۲/۱۵ در راس هیئتی از مسئولین استانی در راستای تحقق بخشی به شعار “تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها” از شرکت صنعت تهویه زاگرس در شهرک صنعتی لیا بازدید کرد.

دکتر هدایت الله جمالی پور در جریان این بازدید از خط تولید شرکت تعاونی دانش بنیان صنعت تهویه زاگرس تولیدکننده سیستم های گرمایشی کم مصرف شامل جت هیترهای گازسوز، دوگانه سوز و گازوییل سوز بازدید کرد و در جریان توانمندی ها و نوآوری های کارخانه قرار گرفت .

مدیر واحد نیز گزارش کاملی از مراحل تولید ارائه نمود که با استقبال کم نظیر مسئولین مواجه شد .

این واحد تولیدی از جمله واحدهای کارآفرین استانی در قالب تعاونی های دانش بنیان می باشد .

استاندار و هیئت همراه در این بازدید در جریان مسایل و مشکلات و درخواست های این واحد تولیدی قرار گرفت و مقرر شد مسایل این واحد در کارگروه های استانی و ملی مربوطه از جمله ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مطرح شود.

شرکت زاگرس از شرکت های موفق در زمینه تولید تجهیزات گرمایشی است که برای تولید خود خدمات پس از فروش مادام العمر و گارانتی های طولانی مدت را به مشتری عرضه مینماید .

عمده محصولات این شرکت به کشورهای همسایه و آسیای میانه و قفقاز صادر میگردد .

شرکت صنعت تهویه زاگرس

سال ۱۳۸۹ این شرکت در زمینه طراحی و مهندسی تجهیزات گرمایشی کم مصرف (جت هیتر )با حمایت وزارت علوم تحقیقات و فن آوری اطلاعات، وزارت تعاون، وزارت صنعت و معدن و تجارت با حضور تعدادی از فارغ التحصیلان آغاز به کار کرد.
این شرکت با اندیشه و رویکرد استاندارد محور و دانش بنیان در صنعت تجهیزات گرمایشی کم مصرف(جت هیترگازسوز  جت هیتردوگانه سوز  جت هیترگازوییل سوز )، که با پیش رو بودن بحران انرژی و لزوم بر صرفه جویی در مصرف سوخت، شرکت محصول خود به نام دمنده هوای گرم زاگرس (جت هیترزاگرس )را در نمونه های مختلف و امکانات فراوان، تولید نمود. این شرکت با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان متعهد و کار آموخته خود توانسته است، ساختار و پایه منحصر به فردی در صنعت تجهیزات گرمایشی کم مصرف بصورت کارا، راندمان بالا، ایمن و انعطاف پذیر در طراحی، ساخت و تولید که هم اکنون در حال توسعه و گسترش است، ایجاد نماید.
از اهداف اصلی این شرکت که همگام با آخرین دستاوردها روز دنیا در این حوزه است، مشتری محوری می باشد. بدین منظور رعایت اصول از خصوصیات ویژه در تولید تجهیزات گرمایشی کم مصرف در بلند مدت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *