جت هیتر زاگرس در فضای مرغداری

جت هیتر مرغداری زاگرس

جت هیتر مرغداری معمولا در فضاهایی چون مرغداری ها، گاوداری ها، پرورشگاه های بوقلمون و شترمرغ، کارگاه های بزرگ صنعتی، گلخانه ها و … کارایی داشته و فضا را با سرعت زیاد گرم می کند. این نوع تجهیزات گرمایشی برای خشک کردن مصالح در ساختمان های نوساز نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

جت هیتر مرغداری چیست؟

جت هیتر مرغداری یا بخاری های موشکی نوعی وسیله گرمایش صنعتی است که دمای محیط اطراف را با دمیدن هوای گرم افزایش می دهد. این وسیله از جمله تجهیزات گرمایشی بسیار مهم برای مناطق بزرگ کارگاهی، سوله ها و دیگر محیط های صنعتی محسوب می شود.

مشخصه جت هیترهای مرغداری

جت هیتر مرغداری دارای مشخصه های زیر می باشد:
  • دارای بدنه استیل و ضد زنگ
  • دارای کوره استیل دو جداره
  • هوا دهی با قدرتی بالغ بر 7000 متر مکعب در ساعت
  • تامین گرما  برای اماکنی با وسعت بیش از 2000 متر مکعب
  • دارای وزن 80 کیلوگرم
  • مجهز به الکتروموتور تک فاز و سه فاز با قدرت 0.55 کیلو وات
جت هیتر زاگرس مناسب مرغداری
جت-هیتر-مرغداری

آشنایی با انواع جت هیتر

جت هیتر مرغداری بسته به ظرفیت گرمایی، نوع سوخت مصرفی، توان خروجی و … در انواع مختلفی تولید و عرضه می گردد. از نظر نوع سوخت این تجهیزات در انواع گازی، گازوئیلی، برقی و دوگانه سوز موجود می باشند. در زمان انتخاب و خرید انواع جت هیتر، توجه به محیط مورد نظر، متراژ و میزان توان خروجی مورد انتظار اهمیت زیادی دارد.

جت هیتر گازی یا بخاری گازی

جت هیتر گازی از جمله متداول ترین و پر مصرف ترین نوع جت هیتر ها می باشد. این نوع بخاری گازی در دو نوع دودکش دار و بدون دودکش موجود است. این نوع جت هیتر ها در فضاهای بزرگ کارگاهی یا پرورشگاه های دام و طیور که فاقد برق هستند عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می دهند. استفاده از این دستگاه گرمایشی، به دلیل عدم استفاده از برق، باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها خواهد شد.

جت هیتر مرغداری صنعت تهویه زاگرس
جت هیتر مرغداری صنعت تهویه زاگرس

جت هیتر گازوئیلی

این نوع جت هیتر مرغداری برای گرم کردن محیط از سوخت فسیلی گازوئیل استفاده می کند. جت هیتر گازوئیلی به واسطه مصرف گازوئیل در گرمایش محیط با سرعت بیشتری عمل خواهد کرد. علاوه بر آن، این دستگاه با مصرف سوخت فسیلی، باعث کاهش مصرف برق و صرفه جویی در مصرف انرژی خواهد شد. این نوع جت هیتر ها نیز همچون بخاری گازی ها در دو نوع دودکش دار و بدون دودکش تولید و عرضه می شوند.

جت هیتر برقی

این نوع جت هیترها از انرژی برق برای گرم کردن المنت ها و دمش هوای گرم تولید شده استفاده می کنند. مصرف برق این دستگاه ها بسیار بالا بوده و از آنها اغلب برای گرم کردن محیط های کوچکی چون گلخانه هایی با متراژ پایین یا کانکس ها استفاده می شود.

نظری ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط